uskutečněné akce

Výjezd č.16 - DD Litoměřice

22.6.2003

Nedělní výjezd do Litoměřic byl opět ve znamení skupiny Piosenki, a tedy veden v tvůrčím duchu. Skupinu tvořenou harmonikářem Václavem, klarinetistou Matějem, kytaristou Petrem a mlčenlivou bubenicí Petrou doplněnou o herečku Johanku v roli Múzy jako senior místo K.Navrátila tentokrát doprovázel František Kostlán. Ten jen překvapeně sledoval, jak z dětských textů a na jejich motivy vznikají v rukách a hlavách muzikantů Piosenek zbrusu nové písničky, a v dětských rukách a hlavách také kresby a tentokrát dokonce i scénické obrazy.

Celá návštěva se za krásného počasí odehrávala venku pod stromy a děti skvěle uplatnily své dovednosti a zkušenosti z nejrůznějších soutěží. Litoměřický DD si v nich vede velmi dobře, ale počáteční kázeň a disciplinovanost dětí byly místy až nepřirozené. Piosenki ovšem tušené známky drilu z dětí brzo sňaly a odpoledne už byly zdejší děti stejně spontánní jako jinde. Loučení bylo i zde ve znamení předávání adres a mávání.

Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz