vrbička

Vrbička slouží ke komunikaci mezi Múzami a Múzáky a navštěvovanými dětmi, jakož i s dalšími lidmi jež činnost spolek Múzy dětem zaujala. Sdělte vrbičce co máte na srdci a ona se Vám určitě po čase odmění odpovědí.
6.6.2005 12:16 [20]
Petr Vopelka [vopelka@c-box.cz]
Já přidám něco nudně pracovního. My jsme Vrbičku zamýšleli zčásti jako zpětnou vazbu toho, co děláme.
(tedy dozvědět se od vás,co se nám povedlo a co třeba ne).
Abysme ale pro nás tak důležitou informaci mohli využít, potřebujeme vědět,odkud kdo píše, není-li to zrovna něco moc důvěrnýho.
Dík za Múzy.
3.6.2005 10:21 [19]
Barbara Kodejšová [barbara.kodejsova@centrum.cz]
ahoj všichni chtěla bych se svámi skamarádit jestli chcete tak zatím čau a brzy napište někdo
30.5.2005 22:20 [18]
Karel
Zdravím Vás Dájo a Marťo a doufám, že už příště cestu k Vám nevynechám. Tentokrát šlo jen o únavu materiálu a ten už pookřál.
Při vyprávění kolegů múzáků jsem jim Vás trochu záviděl
Hlavně ale vyřiďte Helece, že mě její pozdrav potěšil a kdoví, jestli mne i neuzdravil. A ať není smutná, příště určitě dorazím a zazpíváme si spolu.
Mějte se pěkně a pozdravujte taky ležáčky i když to asi nebudou vnímat. Jste statečné a já Vás obdivuju. Držím palce Vám i dětem. Karel
30.5.2005 20:42 [17]
Dája a Marťa [Becvarova.d@seznam.cz]
Ahojky Karle,dostala jsem za úkol od Helenky Dírové z ÚSP Kadaň vyřídit tento pozdrav:
Pozdrav z Kadaně posílá Helenka
Jestlipak jste se uzdravil?
Byla jsem smutná, že jste nepřijel.

Tak jsem to díky vaší Vrbičce vyřídila a zároveň chci poděkovat za krásné odpoledne, kterým jste nás všechny potěšili.

Pozdrav múzičkám za všechny kadaňáky posílá Dája a Marťa
16.5.2005 21:06 [16]
Karel
Děkuji ti Verčo za kritiku,ze svého pohledu máš určitě pravdu.Příště jsem ochoten zatancovat, zazpívat, zahrát si roli kohokoli,nebudu proti tomu nést svojí kůži na trh. Dělám to celý život a jsem na to zvyklý. Většina toho, co jsem viděl na nejmilejším koncertu zasluhuje ocenění za snahu, ale jestli chce být kdokoliv z vás zván umělcem, musí mít na sebe nároky, které umění přísluší. Mrzí mne, že nevím, ve které části koncertu jsi sama vystupovala a budu rád, když mi příště něco ze svého umění předvedeš. Držím ti palce. Karel
16.5.2005 15:30 [15]
verca
nelíbí se mi jak krytizujete výkony druhých.Nikdo není uplně nejlepši ale nejhorší jsou ty co krytizují výkony druhých.Tím myslím vaše odpovědi na to jaké byly děti na Nejmilejším koncertě.jste moc fajn,ale tentokrat jste to trochu přepisk.Příště nam zatancujete,zarecitujete a zazpívate vy.Budem se moc těšit.......S pozdravem XXX
9.5.2005 12:22 [14]
Mgr.Milena Nýdecká, řed.DD [ddklokan@wo.cz]
Vážení přátelé,byla bych velice ráda,kdyby Múzy nebo Múzáci navštívili i náš dětský domov Co mám pro to udělat? Myslím si, že máme velice šikovné děti a den strávený s vašimi zástupci by určitě nebyl k zahození. Děkuji za informaci.M.Nýdecká, Štíty
6.5.2005 02:13 [13]
Daniela Jeníčková [daniela.jenickova@email.cz]
Nesmírně Vám držím palce, udělali jste kus práce a spoustu akcí. Těším se až spolu budeme natáčet v Liberci. Daniela Jeníčková, magazín Klíč.
29.4.2005 15:45 [12]
Renatka a Zulinka [re.nem@volny.cz]
To je od nas pro vsechny! Vrbicka se nam objema moooc libi! Slibujeme, ze se obcas sverime!
27.4.2005 17:23 [11]
Verča C. [Miniminimo@seznam.cz]
18.4.2005 10:48 [10]
Karel
Ahoj Vlasto i další děcka z Ledců,
nám je u Vás taky vždycky moc fajn a tak se k Vám taky patřičně těšíme.
Já i ostatní "múzáci" budeme rádi, když nám vždycky dáte vědět, co je u Vás nového. Třeba jak dopadla Angelika u zkoušek, jestli se Verča pustila do navrhování šatů, nebo jestli ses ty s Luckou pustila do tancování pořádně a na fest. Tancujete tak pěkně, že byste se tím možná mohly i živit. To by ale chtělo výdrž a nějaké školení u profíků. Pozdravuj a mějte se jarně . Karel
18.4.2005 10:37 [9]
VLASTA [vlasata.rakasova@ddasps.smecno.indos.cz]
AHOJKY MUZY MOC VAM CHCI PODEKOVAT ZA TO ZE K NAM, JEZDITE A DELATE NAM TAK PEKNY AKCE V NASEM DOMOVE DIKY VLASTA
8.4.2005 06:28 [8]
Karel
Ahoj Jitko, Štefana a Patrika s Michalem bychom od Tebe pozdravili rádi, ale zapomněla´s napsat, kde jsou. Pokud dodáš místo jejich pobytu, určitě Tvůj vzkaz vyřídíme .
Karel - principál
7.4.2005 14:50 [7]
jitka kuhnova [dfionka@seznam.cz]
dobry den mohli byste odemne pozdravovat 3tefana Hudiho, Patrika Čonku ml.,a jeho brachu Michala Čonku
DEKUJI A AT MI poslou email
5.4.2005 19:54 [6]
Benassiman [Benassiman@seznam.cz]
Zdárek lidi z múz.Musim vymislet neco duchaplnyho jak sem se o vas vubec dozvedel....No zacalo to asi tim ze se mi dostala dorukou knizka Pavla Kociho - Odložené životy (četl sem ji asi 3x )..nevym proc nebo jak, ale necim na me proste zapusobila..snad ze to sou vsechno pravdivy pribehy...jak cas plynul tak sem se zacal nejak o deni muz zajimat..Jste vsichni dobra parta ktera dela jeste lepsi veci...rozdava radost..dobrou naladu...nasazuje usmevy..a "lasku" to co prave tem detem z detskych domovu chybi..(nekdy se nestacim divit co jste schopni pro ty deti udelat abyste z nich dostaly aspon malej usmev)...no nebudu se moc rozkecavat...ale jeste o me uslysite.... ...jeste jednou chci touto cestou pozdravit vsechny muzaky a poprat jim hodne uspechu v rozdavani te "radosti" "usmevu" "lasky"...CAU CAU Benassiman P.S.:Ta vrbicka byl dobrej napad
5.4.2005 12:57 [5]
Martin [martin@3ax.cz]
Výborně! Mám na srdci pochvalu: Jsem rád že to má vše smysl a zdravím každého kdo aspoň jednou dostal políbení od múz a přeju všem hodně zdaru.
Vivat! Vivat! Vivat!

PS: Zdravím všechny děti!
5.4.2005 10:20 [4]
Erika
Ahojky, k Vašim stránkám a celkově k Vašemu občanskému sdružení jsem se dostala přes knížku od Pavla Kočího - Odložené životy. Zajímám se o problematiku opuštěných dětí, ráda bych se po skončení školy věnovala právě těm, kteří to nejvíc potřebují. Kniha mě velmi zaujala, četla jsem ji jedním dechem a často jsem se neubránila slzám. Je napsaná velmi emotivně, moc chálím!!
Kdybych se včas dozvěděla o nějaké akci, kterou budete pořádat - třeba pro šírší veřejnost - ráda bych se tam ukázala a zjistila více...
S pozdravem
Erika
4.4.2005 08:55 [3]
Štefan Klíma [stefan.klima@centrum.cz]
Zdravím všechny Múzy a Múzáky, ale také děti a všechny lidičky, kteří se zajímají o problematiku opuštěných dětí. Všem bych chtěl popřát mnoho štěstíčka, zdravíčka a sil do dnů, let i stoletích příští ))
3.4.2005 19:26 [2]
Karel
Ahoj holky a kluci, děvčata a chlapci, panny a mládenci (vyberte si podle gusta),
protože jsem úplně první, kdo posílá mail Vrbičce, nepíše se mi úplně zlehka a mám trochu trému, ale kdo se bojí... tohle přísloví má 2 konce, z toho jeden je sprostý. Tak si taky vyberte.
Proč jsme vlastně vypěstovali tuhle Vrbičku? Když od Vás odjíždíme, často říkáte abychom pozdravovali některého Vašeho kamaráda, kamarádku, ale často také sestřenici, bratrance, nebo dokonce sestru, bratra v jiném "děcáku", či "pasťáku". Ne vždy můžeme vzkaz vyřídit a tak jsme si řekli, že Vrbička bude spolehlivější než my.
Navíc často načneme nějaké povídání, které nestihneme dokončit a tady nám taky může Vrbička pomoct.
Nu a třetí úkol Vrbičky je ten, že bude připravena Vás vyslechnout, když Vám bude smutno, budete se cítit ukřivděni, nebo Vám se budete potřebovat svěřit někomu, kdo není z Vašeho bezprostředního okolí.
Vrbička Vám asi nebude umět vždycky poradit, ale můžete si být jisti, že Vás nepodrazí a nikde nenabonzuje.
Doufám, že se Vrbička stane Vaším oblíbeným stromem a že ji budeme společně pořádně zalévat. Vodě, kterou tenhle strom potřebuje se říká důvěra.
Karel - principál Múz
2.4.2005 20:58 [1]
Webmaster [webmaster@muzydetem.cz]
Dnes večer 2.4.2005 spouštíme tuto vrbičku. Snad se bude Vám všem líbit a budete ji využívat. Proto pište Vaše milé i kritické vzkazy či to co Vás na srdci tíží.
<< novější   46 45 44 ... 3 2 1 
 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz