uskutečněné akce

589 - Múzí návštěva Litoměřice

9.3.2024

Foto z akce Jediný zádrhel nás potkal hned na začátku. Zapovídali jsme se s Pildou, přehlédli odbočku a místo od Prahy jsme tak do Litoměřic přijeli od Ústí nad Labem. Zpoždění nám ale bylo odpuštěno a pak už se nad námi klenula duha radosti a souznění. Dětské nadšení nás nabíjelo energií, kterou jsme dětem hned hojnou měrou vraceli. A děti i tety se radovali s námi. O to víc, že je okouzlila i her a mazlení chtivá Píďa.

Písničky, kouzla, tanečky, hlavolamy, vše se proplétalo v radostné féerii a když se k nám po obědě na chvíli přidal Michal a učil děti tajům chůze na chůdách a Bob navíc roztančil své štětce s barvami na dětských tvářích a pažích, užívali jsme si a rozdávali veselí naplno. A to znova včetně obdivu k prostorám zdejšího DD. Ten sídlí ve zřejmě nejkrásnější vile ve městě, disponuje nádhernou zahradou a exkluzivními výhledy na město i Středohoří.

Co dodat? Užili jsme si to, děti také a už teď se těšíme na návrat!

Principál Karel Navrátil


Návštěvníci/účastníci: Lenka, Tereza, Bob, Paul, Karel, Píďa, Pilda a na chvíli i Michal

Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz