uskutečněné akce

579 - Múzí návštěva DD Mladá Boleslav

28.10.2023

Foto z akce Do vilky v Mladé Boleslavi, v níž sídlí boleslavský „děcák“ jezdíme už od r. 2003 často a tak rádi, že se tu cítíme jako doma. A nebylo tomu jinak ani ve státní svátek.

Počasí nepřálo aktivitám venkovním, ale nám ani dětem a náramně milým “tetám” vychovatelkám to pranic nevadilo. Michalovy loutky, kouzelník, korálky, hlavolamy i písničky nás plně zaujaly, Lenka s dětmi tančila jak o život, Bob všechny (včetně mě) zmaloval dle libosti a když se Paul kromě kouzlení a jako vždy poutavého dětmi hraného morytátu o hřbitovních hyenách ujal i role učitele hry na ukulele, nic dalšího se nám už do náplně návštěvy nevešlo.

Tedy vešlo, ale venčivá procházka s Píďou krásným parkem Štěpánka se asi do návštěvy nepočítá. Nicméně tohle sousedství s parkem plných atrakcí a krásy určitě dětem aspoň trochu kompenzuje nepříliš rozlehle prostory jejich “domova”.

A abych nezapomněl: s tetami a 16 letou Katkou jsme se také bavili o programu Patron a o tom, že tu jsou minimálně 3 děvčata, která by svou patronku potřebovala a chtěla. Tak snad to klapne! A na shledanou nejpozději v květnu na dračích lodích, na které boleslavští jezdí pravidelně.

Principál Karel Navrátil


Návštěvníci/účastníci: Bob, Darí, Lenka Olivie, Paul Merild, Milan, Michal, Pilda, Karel a Píďa

Středočeský kraj
Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz