uskutečněné akce

556 - Múzy přepadovka v DD Potštejn

27.8.2022

Foto z akce V Potštejně jsme byli poslední prázdninový víkend na tradičním soustředěni kapely Hazuka, spojeném s hraním pro náš tamní „fanklub“. Protože zdejší DD patří mezi Múzami nejčastěji a nejdéle navštěvované, uskutečnili jsme po krátké domluvě s kamarádkou ředitelkou Kateřinou malý múzický přepad dětského domova.

S Marwanem jsme po vzájemném představení s dětmi zapojili do múzáckých aktivit nejen kvarteto momentálně přítomných dětí, ale i nového “strejdu” Luďka a obě “tety”. Součásti přepadovky bylo tradičně bubnování, zaklínání hadů, písničky lidové i arabské, povídání s dětmi, které nás ještě neznaly, i s těmi, které s námi už zkušenosti mají. Marwan všem přítomným kaligraficky napsal jména v arabštině a obligátně jsme “nastudovali” a animovali písničku Mezi horami. Roztomilý byl jelen strejdy Luďka (běžně jeleny hrají nerežírovatelná mrňata), jako zkušená herečka i režisérka se uplatnila teta Kateřina a v hlavních rolích Janíčka a Aničky excelovali Monika a Dominik.

Dvouhodinová přepadovka se vydařila náramně a co do efektu v podobě úsměvů, řehotu a radosti navázala plnohodnotně na návštěvy předchozí.

Principál Karel


Návštěvníci/účastníci: Marwan Alsolaiman, Karel Navrátil a Čikita

Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz