uskutečněné akce

541 - PATRON: Nově seznámené dvojice

1. - 11.10. 2021

Foto z akce Tak máme 11 nových patronských Dvojic.

Pro tým Patrona je to podobně radostné konstatování, jako to, že budeme mít novou poslaneckou sněmovnu a vládu. A podobná není jen naděje. Pro kluky a holky, ale i pro patronky a patrony byla kvůli Covidu a dalším komplikacím velmi složitá i cesta k úvodnímu konstatování. Odkládaná školení patronů a patronek, mnozí do projektu přihlášení během čekání už „děcák“ opustili, či na své někdejší přihlášení zapomněli a k tomu nebývalý řetězec dalších komplikací. Nakonec se ale vše podařilo a oba ( jak dívčí 1.-3. tak i chlapecký 8.-10.) seznamovací víkendy proběhly k obecné spokojenosti hraničící s nadšením.

Když k tomu připočteme dvě individuální seznámení patronek s dívkami, které se seznamováku účastnit nemohly (10. Písek a 11. Dolní Počernice ) máme zmíněných 11 patronských Dvojic. Jedenáct nadějně načatých společných příběhů, které možná povedou ke šťastnějším a méně kostrbatým životům mladších polovin všech dvojic.

K tomu aby se jim všem dařilo nebudeme nejen držet palce, ale i pomáhat nejlépe jak budeme umět!

Tak ať se vše daří holkám, klukům, jejich dospělým protějškům … a konec konců i všem slušným v poslaneckých lavicích.

Projekt
Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz