uskutečněné akce

545 - Dernisáž výstavy Múzy dětem v Portheimce 2021

18.11.2021

Foto z akce Po nervácích provázejících předstartovní fázi naší účasti na Sametovém posvícení jsem si říkal, že dernisáž výstavy Múzy dětem v Portheimce 2021 už bude “brnkačka”. Ale čert a covid nikdy nespí, takže přišel řetěz zdravotních omluv muzikantů obou našich kapel i domluvených hostů.

Naštěstí ale nakonec dorazila při posvícení oslovená Fénixe exflétnistka Terezka, ukulele a kytaru vzal do ruky i licitátor, kouzelník, písničkář a malíř v jedné osobě Paul a všechno šlo jak po másle. Mile překvapeni jsme byli i nečekaně velkou návštěvou. Hned na začátku nás navíc lehce šokovala sponzorským darem Karla Lažanská…a to se to pak hraje:)

Paul mi zas vyrazil dech kouzly, která jsem ještě neznal a bez dechu nechaly všechny přítomné i další výlety do světa magie, na něž nás náš dvorní pozval. Splnili jsme i slib, že zahrají dvě kapely, byť to bylo v dost komorní podobě. Na radosti nás účinkujících i publika to ale nic neubralo. Když ke zmínce o úsměvy rozzářených tvářích ještě přidám fakt, že se i hojně dražilo /Paula potěšil vydražený jím namalovaný Anděl/ takže máme zač jezdit za dětmi do děcáků, je výčet důvodů ke spokojenosti s letošní múzí Portheimkou skoro kompletní.

Dík patří samozřejmě i Katce u pokladny, ale i paní Jarmile a Aničce, jež mi v sobotu pomohly všechna zbylá díla zabalit a s Martinou i odstěhovat.

Mimochodem, kdybyste ještě chtěli pořídit sobě, nebo svým blízkým hodnotný vánoční dárek, jsou stále k mání na aktualizovaném katalogu i dražební listině na našich stránkách.

Vřelé díky všem přítomným i palce držícím!!!

Galerie PortheimkaMČ Praha 5
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz