uskutečněné akce

501 - PATRON: Komunitní setkání Čelákovice

12.9.2019

S Lukášem Talpou jsme dorazili na místo do Rodinného centra Routa s předstihem, takže jsme mohli dosyta obdivovat vlídnou zahradu s prostorem pro hry dětské i klidné posezení rodičů, krásnou jurtu, která vypadá jako optimální prostor pro setkávání a akce nejrůznějších typů.

My ovšem potřebovali plátno k projekci z dataprojektoru, takže jsme se usadili v patře v neméně hezké a pohostinné “zasedačce”. Zpočátku to vypadalo na přesilovku z naší strany, ale když přišlo několik žen se zkušenostmi z pěstounské i hostitelské péče a s nelíčeným zájmem o projekt Patron i život dětí v ústavní výchově, rozproudila se velmi zajímavá a i pro nás přínosná debata. Trochu nejistoty nám přinesla absence původně ohlášeného Aleše Bureše, který měl přijet z Klánovického dětského domova, ale když se ukázalo, že nešlo o žádnou tragédii, jeho absenci jsme zvládli. A přestože jsme nezískali žádného nového adepta patronství, patřilo čelákovické setkání jednoznačně k těm úspěšnějším. Třeba své další ovoce ještě přinese.

Projekt

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz