uskutečněné akce

482 - Múzy dětem v Portheimce 2018 - III. aukce

8.11.2018

Foto z akce Koktejl, který namíchali Krystýna, Míša a Paul, byl nejen záživný, ale skoro opojný. Radosti a smíchu bylo zas výrazně víc, než je na aukcích běžné. Protože první dvě akce byly úspěšné i finančně, v duchu jsme se připravovali na trochu hubenější výsledek. Výsledek byl dalším příjemným překvapením.

Začali jsme netradičně seznámením s knížkami, jež byly v nabídce od začátku a na něž se při minulých aukcích pro přemíru jiných vjemů jaksi nedostalo. Tentokrát jsme to napravili … a odměnou byl zájem dražitelů.

Věkový průměr návštěvníků byl tentokrát vyšší, ale na okouzlení magií, písněmi a samozřejmě i nabízenými díly zračícím se v jejich tvářích to nijak neubralo. Dosud nejpilnější dražitele z řad radních Prahy 5 tentokrát zastoupila naše přítelkyně nejen z FB Martina Malsová, která vydražila 4 položky z 12, o něž dražitelé usilovali.

Na dražbu CD „Jeden tanec“, jež Múzám v průběhu aukce věnovaly Krystýna s Míšou, už nedošlo, takže je budeme dražit 22.11. na dernisáži letošní výstavy v Portheimce spolu s dalšími cca 150 položkami z dražební listiny i několika dalšími, které se nám tam už nevešly.

Hrát k tomu budou otec a syn Vlčkovi, dražení povede tentokrát staronová dražebnice Hanka Malaníková, aby se kouzelník Paul Merild mohl plně soustředit na čáry a zázraky.

Přijďte, Vánoce jsou za dveřmi a dobré nálady, kterou zaručujeme je také zapotřebí!

Čím dál vděčnější principál Múz dětem
Karel Navrátil

Galerie PortheimkaMČ Praha 5
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz