uskutečněné akce

470 - Život nanečisto: Třetí kurz probíhajícího cyklu na téma "A co dál?"

20. - 22.4.2018

Foto z akce Po delší pauze se konal v Mařanově mlýně opět kurz Života nanečisto, tentokrát na téma
„A co dál? Sebevědomě a s chutí do života!

Lucíku, Lucko, Markét, Nadi, Kyky, Tadeáši, Pavle, Patriku, Davide, Lukáši a Míro! Bez každého jednoho z vás by kurz nebyl takový! Navzdory velkému horku a nelehkým tématům byl kurz zaplněn dobrou náladou, smíchem a informacemi. Velmi oceňujeme vaši upřímnost a nasazení, s jakým jste do všech aktivit šli!

No, ale jak to tedy bylo.... V pátek před polednem jsme se setkali na Mařanově mlýně. Společně jsme usedli nad výtečným obědem, který nám opět připravil náš milý Černoch.

Po úvodním bloku, kdy jsme se dozvěděli, kdo je krásný, líny, imponující či moudrý, kdo umí dobře lhát a řekli si, odkud kdo přijíždíme, jsme se vrhli rovnou do programu. Nejprve jsme si vybavili byt, poté jsme povídali o dětských domovech - jaký kde mají režim, jak se jim žije a jaké výhody a nevýhody v dětském domově vnímají. Dalším chutným jídlem byla večeře. Po ní nás čekala komunita a společenský večer, v rámci nějž jsme se naučili jeden ze společenských tanců - a to mazurku. Pak už nás čekalo jen perličkování a tolik zasloužený spánek.
Ufff....teď jsem prozradila celý první den kurzu a myslím, že více už prozrazovat nebudu. :) Berte to jako ochutnávku...

Sobota byla také plná povídání, her, radosti a jídla. Ani v neděli jsme nezaháleli. Chudák malá kočička rozesmála absolutně všechny a myslím, že i při vzpomínce na tuto hříčku se nejeden rozesměje. Já tedy ano. Bylo to intenzivní, přátelské, milé a slunné....moc všem děkujeme a těšíme se za tři týdny na viděnou na dalším kurzu!

Za tým ŽNN, Marie.

A s velkými díky týmu i dětem
Karel

Fotografie

Vlastní stránky

Seznam všech akcí ŽNN:

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz