uskutečněné akce

434 - Patron: Spanilá jízda po DD kraje Vysočina

28.2.2017

Seznámit další dětské domovy a jejich dospívající chlapecké obyvatele s projektem Patron jsme se tentokrát vydali s Evženem Novým, odborným garantem projektu. Čekali na nás ve čtyřech dětských domovech kraje Vysočina. Navštívili jsme je v pořadí Senožaty, Telč, Hrotovice a Holeje a všude jsme se setkávali s vstřícností a zájmem nejen na straně „strejdů“, „tet“ a vedení dětských domovů, ale i se značným zájmem ze strany dospívající kluků. Zájem samozřejmě předcházela počáteční nedůvěra, ta se ale až nečekaně brzo měnila ve zvědavost a nakonec v artikulovaný zájem o projekt a účast v něm. Sedm zájemců jsme před cestou opravdu nečekali! Teď už je jen třeba se snažit jim všem sehnat vhodné patrony a doufat, že si vzájemně „sednou“. To už ale bude hlavně na nich.

Na kluky se budeme těšit nejen na dubnovém víkendovém setkání s partou patronů, ale s některými z nich se setkáme také na úvodním kurzu nového cyklu Života nanečisto a v květnu na dalším ročníku dračích lodí v pražských Žlutých lázních.

Těšíme se!


Karel Navrátil,
principál Múz dětem a koordinátor projektu Patron.

Projekt

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz