uskutečněné akce

Výjezd č.53 - DD Telč II (návrat)

28.3.2004

Foto z akce Změna času na letní způsobila to, že jsme přijeli do nedaleké Telče až v půl jedenácté. King Georgovci tu už byli, ale i tady se skutečné setkání se konalo až po příjezdu múzického auta. Poprvé byl kouzelník přijímán trochu s rezervou. Měl sice připravená nová kouzla, ale zdejší děti si hodně pamatovaly a hlavně byly zvědavé na novinky. I tady jsme byli přivítáni jako staří známí. Občas se sice děti tvářily překvapeně,. Když jsme je oslovovaly jmény, ale kontakt od počátku nebylo potřeba navazovat. Jemné, ale velmi přátelské pouto tu zůstalo od minula.

I tady jsme se rozdělili do tří míst. V jednom obýváku byli Milan se Simonou a jejich divadlo, ve druhém náš mág Paul a v jídelně se muzicírovalo. I tady kraloval, svému jménu věrný King se svou kapelou. Jen prostor nebyl tak ideální pro tanec jako v Jemnici. Ale tančilo se tu také. I tady se děti s chutí učily naší hymnickou Johanku a Čechomorem proslavenou lidovou baladu Mezi horami. Navíc si s námi notovaly i Beatles. Obrázky vznikaly pod dětskýma rukama jak na běžícím pásu a zády k publiku se odvázali i malí rapeři. Pak přinesl kamarád místní dívky Ondra darbuku a prostor dostaly divoké rytmy. To ovšem až po skvělé svačince a zákuscích.

Ani odtud se nám nechtělo. Loučení a sliby dalších setkání nebraly konce, před námi ovšem byla nejen cesta do Prahy, ale také přípravy na výroční akci v Akropoli. Tak na shledanou v létě!


Návštěvníci/účastníci: Simona Cmíralová, Tereza Indráková, Liboš Fryc, King George, Jozef Láska, Milan Hugo Forman, Paul Merild, Karel Navrátil + Dixi, Jan Noha, Swetja - Svítek, Zdeněk Šak, Jaroslav Vacík, Petr Zimák; Jaroslav Krakonoš Bureš

Fotografie Video

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz