uskutečněné akce

Výjezd č.47 - DD Sázava II (návrat)

6.3.2004

Foto z akce Tentokrát jsme při příjezdu děti nebudili. Od nejmenších až po paní ředitelku byli všichni v pohotovosti a od samého počátku bylo znát, že se vracíme jako dobří kamarádi. Skutečný návrat přitom prožívali jen Jarda Bureš, Paul Merild a Karel Navrátil. Pocit návratu si ovšem užili i všichni ostatní. Divadlo Continuo reprezentovala špičková dvojice vzdušných herců akrobatů Salvíček a Ceiliné – tentokrát na zemi, ale rozhodně ne přízemní, divadelní impresário Jakub Vedral, mírně nevyspalý, ale s taškou žonglérských a klaunských dárků pro děti a konečně punkově ostříhaný, ale své řemeslo i jednokolku mistrně ovládající ovládající žonglér Michal.

Hudbu obstarala Lenka Dusilová, která s kytaristou Martinem Ledvinou a rytmickým kouzelníkem Ondřejem Anděrou dorazila později, občas napínala děti i dospělé dlouhým laděním, ale pak předvedla muziku..také někde na hranici čarování.

Takže celá návštěva byla ve znamení kouzel. Jako kouzelnice se předvedly i místní kuchařky, kouzelně zpívala dvojice zdena a Zdena, tanečky, tentokrát doprovázené živě na kytary byly také kouzelné, prostě vládla většinou čarovná nálada. Dokonce i do zarputilé polštářové bitvy Salvíček nastolil mír témeř čarovně.

Čtyřnožce jsme tentokrát sebou neměli, ale děti byly dostetčně bezprosdtřední i bez zvířecího zprostředkovatele. S flowersticky se naučily řádit poměrně brzo zejména děvčata a rytmicky se dobře projevovali skoro všichni, snad kromě kouzelníka, který má s rytmem trochu problémy dlouhodobě. V závěrečné škole bubnování se to ale ztratilo a loučení po obřadním společném fotografování a obdarování všech návštěvníků dětmi vlastnoručně vyrobenou keramikou bylo ve znamení slibu dalších setkání. Při návštěvě v Sázevě chyběl snad jen nějaký příběh a chvilka ponoru do vážnějších vod. Radosti bylo ovšem dost a dětské úsměvy jsou tím nejlepším dárkem.


Návštěvníci/účastníci: Lenka Dusilová, Seiline Vallé, Ondřej Anděra, Libor Salvíček Kubeš, Martin Ledvina, Paul Merild, Karel Navrátil, Michal Šimeček, Jakub Vedral; Lenka, Šárka a Petr Vopelkovi + Jaroslav Krakonoš Bureš

Fotografie Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz