uskutečněné akce

Výjezd č.44 - DD Ohníč II (návrat)

22.2.2004

Foto z akce Dětský domov u Ohníče hlídají fenky Miky a Mimi tak dobře že se při našem příjezdu kalhoty řidiče a mima Zdeňka málem změnily v cáry. Dalším náznakem incidentu bylo zjištění, že vychovatelky pro dobu naší návštěvy pověřily větší děti úklidem v domnění, že jsme přijeli jen za drobotinou. Také jsme zjistili, že bychom měli odjet hned po obědě, protože děti jdou na karneval.

Všechno nakonec dopadlo dobře. Velké děti byly sice až do oběda trochu odtažité, ale Radůza, Dáša Andrtová-Voňková, ale i mim Zdeněk a kouzelník Paul je nakonec přesvědčili, že naše návštěva může být zajímavá i pro ně. Zejména po odchodu karnevalově maskovaných a během dopoledne múzami uchvácených a nadšených capartů se rozběhla zábava, při níž dostala prostor i bojová umění.

Zkušený karatista Martin předváděl s asistentkou (budoucí kadeřnicí) Denisou zaujatě sestavy a spoustu prvků sebeobrany. Radůza navázala sestavou tai-či a tuto část setkání zakončila klidnější tai-či sestavou blížící se tanečnímu číslu Dáša Andrtová-Voňková. I v přehlídce bojových umění našly prostor múzy, protože nešlo o agresi, ale harmonizaci těla a ducha. Děti navíc poznaly, že s námi mají spoustu společných zájmů a navíc se nám mohou i lecčím pochlubit. Došlo i na zpěv a samozřejmě také bubnování. Kresby naplnily múzické desky a ty zdařilejší skončí jako obvykle na našich webových stránkách.


Návštěvníci/účastníci: Dáša Andrtová-Voňková, Radůza, Paul Merild, Karel Navrátil, Jan Noha, Zdeněk Tomeš, Šárka Vopelková, Jaroslav Bureš, Petr Vopelka

Fotografie Video

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz