uskutečněné akce

Výjezd č.30 - DD Nové Strašecí II (návrat)

26.10.2003

Další návrat do DD byl i jubilejní třicátou múzáckou návštěvou.

Do Strašecí cestovala herecká parta doplněná kouzelníkem a kouzelné bylo i shledání se starými známými. Tak totiž naše komunikace s dětmi vypadala. Do malování recitování i fotbalu se zapojovali všichni. Loutkář a mim Pavel Kočí si tentokrát vyzkoušel roli klasického herce a obstál i v ní se ctí.

Bubnování i tady zaujalo. A to nejen děti, ale i nadšeného múzáckého novice Martina Zahálku. Ljuba Krbová opět okouzlovala bezprostředností a v době fotbalového zápasu učila malé adepty základům asijského bojového umění.
Nasazení dětí (i dívek!) při fotbale bylo obdivuhodné, i když v průběhu zápasu docházelo k prolínání obou týmů přebíháním jejích členů k protivníkům. Kupodivu málo se zapojovali do akcí synové dalšího reprezentanta múz Vladimíra Šustra.

Došlo samozřejmě i na muzicírování dětí na různé hudební nástroje, hlavně perkusní. Odpoledne nám děti i zatancovaly na motivy Pomády. Povídali jsme si o všem. O jejich úspěších i trablích, o letním pobytu v Audabiacu, kde s další múzačkou Věrou Slunéčkovou nacvičili Máchův Máj.

Ačkoli jsme s imaginární archou přijeli zachraňovat zvířátka, byli jsme spíš svědky zachraňování a v některých případech snad i zachránění dětských duší.


Návštěvníci/účastníci: Ljuba Krbová, Johana Rezková, Pavel Kočí, Paul Merild, Karel Navrátil, Martin Zahálka (Vladimír Šustr a synové)

Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz