uskutečněné akce

Výjezd č.25 - DD Nymburk II (návrat)

14.9.2003

Jubilejní 25. návštěva vedla herecké „múzáky“ do DD v Nymburce. Zdejší děti i vychovatelky měly ještě v čerstvé paměti naši první březnovou návštěvu, takže jsme byli přivítáni jako staří známí i když přijela naprosto jiná sestava.

Zachraňování zvířat na arše děti bavilo stejně jako malování, básničky, povídky a písničky. Malovaly o sto šest a jejich kresby byly často velmi nápadité. Na rozdíl od minulé múzické návštěvy se značně osmělily děti i ve vlastní produkci, takže nám předvedly tance, zpěv i herecké kreace. Návštevnice se zapojily do cvičení aerobiku, ve fotbalovém utkání na dvakrát 8 minut zvítězili reprezentanti „Múz“ 4:3, ovšem posíleni o místní borce.

Dietním šokem i šokem z nadměrného hlazení a drbání odnesl návštěvu dětmi hýčkaný retrívr Jana Vlasáka Pepino. Návštěvu si patřečně užil i syn Petra Vacka Jonáš. Loučení bylo víc než srdečné, děti podělily návštěvníky spoustou dárků a lačně se ptaly po naší další návštěvě. Trochu nás překvapila zpráva o úmyslu paní ředitelky odejít do důchodu. Pro domov, který nese stopy její dlouhodobé práce to může být skutečnost neblahá. To ovšem budeme moci posoudit až při příští návštěvě.


Návštěvníci/účastníci: Dana Syslová, Simona Vrbická, Karel Navrátil, Aleš Procházka, Petr (+ Jonáš) Vacek, Jan Vlasák (+ retrívr Pepino)

Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz