uskutečněné akce

Výjezd č.17 - DD Pyšely II (návrat)

28.6.2003

Tato návštěva byla prvním návratem „Múz“ do již dříve navštíveného domova.Vracel se ovšem pouze kouzelník P. Merild, P. Vopelka s dcerami a K. Navrátil. Loutkář Pavel Kočí a hudebníci M. Zicháčková, J. Noha a Swetja byli pro děti novými reprezentanty Múz dětem.

Návštěva, která se tentokrát konala převážně venku, byla s tou první, mírně odtažitou, v přímém kontrastu. Od počátku uvolněná atmosféra byla ve znamení menšího respektu, ale o to větší důvěry. Nadšené publikum si získala pohádka, písničky, bubnování a samozřejmě i triky a kouzla. Malí fotbalisté našli zdatné spoluhráče v řidiči a principálovi, Vopelkovi se zúčastnili pingpongového klání a všichni návštěvníci byli dětmi postupně provedeny místní zvířecí farmou. Malí králíčci, kuřátka a jehňátka působili na city stejně jako dětské ručičky v dlaních dospělých návštěvníků. První návrat poskytl mnoho podnětů a inspirace k další práci Múz.

Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz