uskutečněné akce

Výjezd č.13 - DD Nechanice

31.5.2003

Nechanice leží mezi Hradcem Králové a Bydžovem.K budově DD patří i zahrada s fotbalovým hřištěm a bazénem. Děti byly hned od příjezdu Múz nadšené a vstřícné, herce doslova obklopily a rozebraly si je do hloučků. Návštěva domova proto zcela neplánovaně předběhla připravenou interpretaci scénáře o dvou lelcích a Karlíkovi.

Díky krásnému počasí se herecká produkce v obsazení Milena Steinmasslová, Simona Vrbická, Filip Čáp, Lukáš Hlavica a Jiří Schwarz s hudebním doprovodem harmonikářky Krystyny Skalické konala na zahradě, což se na dětech i hercích projevilo určitou nesoustředěností. I po společném obědě zavládla přátelská anarchie, při které umělci věnovali dětem své scénáře, zpívalo se, malovalo, i fotbal se hrál.Oproti jiným DD zde děti mají větší volnost (možnost opuštění komplexu DD na kratší vzdálenost bez předchozího dovolení). Ačkoli tento výjezd provázela větší míra živelnosti než bylo v plánu, dvaceti minutové loučení u auta nás znovu přesvědčilo o smyslu celého projektu.

Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz