uskutečněné akce

Výjezd č.9 - DD Budkov

16.5.2003

Zámek Budkov byl startovací zastávkou na první „šňůře“ návštěv projektu Múzy dětem. Na Vysočinu se vydala osvědčená sestava Pavel Kočí s pohádkami, kouzelník Paul Merild a Fénixu. Při bezprostředním přivítání se děti na návštěvníky doslova navěsily.

Ředitel DD Tříska vybudoval z někdejší ruiny skutečný domov. Prostory zámku jsou rozlehlé, ale i útulné. I tady jsou „útěkáři“ a rošťáci, žije se tu však nečekaně spokojeně a harmonicky. Odpolední produkce Múz se přizpůsobila bezprostřednosti dětí a probíhala ve znamení pohádky, kouzel a písniček. Místní slečny obohatily produkci svým pojetím hudby a tance. Následovala večerní obhlídka zámeckého parku s návštěvou poníka Ferdy a noční zámecké hovory.

Ráno načal kouzelník v roli písničkáře a pak se chopily pohádkové bytosti rolí učitelů herecké mluvy. Odjezd provázely písničky za doprovodu mohutného cinkání malých darovaných nástrojů. Náš návrat do Budkova bude předcházet trocha peněz na rozšíření zámecké knihovny.

Fotografie Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz