uskutečněné akce

Výjezd č.8 - DD Nové Strašecí

11.5.2003

Výjezd plný překvapení. Tak by se nejspíš dala charakterizovat návštěva Pavla Kočího, části skupiny Fénix, Jiřího Šlupky Svěráka a Jardy Hůly v DD v Novém Strašecí. Je to moderní budova s rozlehlou zahradou, která je přizpůsobena sportování a hrám.

Vychovatelé, ač i zde nepříliš dobře placení, působili dojmem milujících příbuzných všech dětí. Vychovatelé a děti byly i zde překvapeni. Čekali představení či koncert a dočkali se divadla, ve kterém sami hráli, a hudby, do které je muzikanti notně vtahovali. Divadlo i písničky se opět osvědčili jako ideální sbližovací instrumenty, probíhala čilá konverzace u oběda a navazovaly se přátelské vztahy. Po prohlídce příjemných prostor Domova došlo i na fotbal. Odpolední produkce Múz už byla naprosto neformální a do muzikantského i maňáskového hraní se zapojili téměř všichni přítomní. Tvář DD v Novém Strašecí vtiskla bývalá paní ředitelka Dolejšová, na kterou děti i vychovatelé stále s láskou vzpomínají.

Fotografie Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz