uskutečněné akce

Výjezd č.6 - DD Pyšely

27.4.2003

Do DD v Pyšelích se Múzy vydaly v zatím nejpočetnější sestavě. Středověké nástroje přivezl krojovaný ex-chovanec Jiří Wehle, sekci magie zastupoval osvědčený Paul Merild. Thálii reprezentovali manželé Jakoubkovi (houslista + tanečnice), kteří pro děti napsali pohádku i text písničky o strašidlu Pyšlíkovi. Středověká bojová umění předváděli šermíři Červeňák a Diego.

Téměř padesát dětí bylo po celou dobu návštěvy pozornými diváky a občas i ochotnými účastníky dění, jen počáteční navázání kontaktu bylo obtížnější, snad i proto, že v Pyšelském „děcáku“, jsou děti rozděleny postaru, tedy ve skupinách podle věku a pohlaví, což je na způsobu komunikace zřetelně znát. Postupně ledy tály, a nakonec si děti po chodbách zpívaly, ukazovaly nám svá království a ochotně se zapojovaly do pohádky i do soutěží, které těsně předcházely loučení.

Výjezd do Pyšel je jedním z výjezdů Múz, kterého se zúčastnila paní Vojtíková z Nadace Terezy Maxové a spoluzakladatel a sponzor projektu Petr Vopelka.

Nadace Terezy Maxové
Fotografie Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz