echo

Děti patří domů (Kulatý stůl TV Noe)

6.12.2019

Marie Hodinářová diskutuje o domově - co je domov a jak jej cítí také děti z dětských domovů.
K diskusi přispívá svými zkušenostmi z návštěv dětských domovů i Karel Navrátil.

Když biologičtí rodiče z nějakého důvodu nemohou plnit své poslání, nastupují právně stvrzené možnosti. Pojmy z náhradní (rodinné) péče k nám přicházejí v nejrůznějších informacích, potvrzených zprávách i velkém množství mýtů. Co přesně znamenají, jaký skrývají praktický obsah, a nemohli bychom se snad zařadit také po bok těch, kteří nabízejí svou náruč? O tom se bude v rámci Kulatého stolu hovořit s Dagmar Zezulovou, odbornou garantkou, matkou, hostitelkou i adoptivní matkou, Liborem Širůčkem, pedagogem, který v současnosti řídí dětský domov, a Lukášem Danišem, který koordinuje a doprovází rodiny s hostitelskou péčí, sám vyzbrojen životní zkušeností z vlastního dětství a dospívání.

Sametové posvícení 2018 - Praha, Národní třída, Korzo národní

1.12.2018

Jeden z mediálních ohlasů na Sametové posvícení

Krátký dokument o Marwanovi Alsolaimanovi [ČT v pořadu Babylon]

9.4.2016

Krátký dokument o velkém múzákovi Marwanovi Alsolaimanovi se natáčel i při poslední návštěvě Múz v DD Racek.
můžete vidět v pořadu BABYLON v archivu ČT (Marwan Alsolaiman cca od 12:55).

Charitativní aukce uměleckých děl v Galerii Portheimka [Expres Prahy 5 - Praha TV]

2.11.2015

Pravidelný pořad Expres Prahy 5 televizní stanice Praha TV věnoval jednu z reportáží naší charitativní akci - prodejní výstavě uměleckých děl v Galerii Portheimka.

Kompletní záznam pořadu naleznete v archivu Praha TV.

Patron, Múzy v Portheimce i Život nanačisto [Týden v regionech (Praha) - Česká televize]

30.10.2015

Pražský Týden v regionech (pravidelná relace České televize) ukázal naše aktivity vlastní i společné s dalšími spolky. Zmíněn je Projekt Patron, charitativní prodejní výstava v Galerii Portheimka i Život nanečisto.

Kompletní záznam pořadu naleznete v archivu iVysílání České televize.

Pomoc dětem z domovů [Události - Česká televize]

19.6.2014

Chybějící životní zkušenosti a pozitivní mužské vzory - jeden z důvodů, proč se mladí muži z dětských domovů tak obtížně začleňují do společnosti. Několika desítkám z nich ale teď pomáhají jejich patroni. Klienty pro projekt PATRON vybírají, připravují a odborný servis jim průběžně poskytují Múzy dětem.

Kde se dělá dobro [TV Noe]

listopad 2013

V záznamu části pořadu "Kde se dělá dobro" televizní stanice TV Noe můžete vidět jeden z pohledů na letní dobročinnou akci o.s.Múzy dětem.

Ljuba Krbová z Ulice: Do "děcáků" jezdím už deset let

4.6.2011

Už deset let jezdí představitelka Aničky Liškové z Ulice (herečka Ljuba Krbová) za dětmi z dětských domovů. Poprosili jsme ji, aby nám o tom vyprávěla.
"Inspiroval mě k tomu vznik občanského sdružení Múzy dětem," řekla magazínu doma.cz herečka Ljuba Krbová. "Už léta jezdívám na delší návštěvy dětských domovů. Ale není to ve stylu: přijet-poklábosit-odjet. Zůstáváme jeden nebo dva dny a trávíme s dětmi čas," popisuje Ljuba Krbová.....

Festival Out of Home a projekt Život na nečisto ve Snídani s Novou [Nova.cz]

2.6.2011

Ljuba Krbová, Marie Zicháčková a Klára Chábová (Out of Home) byly hosty Snídaně s Novou, kde představily nadcházející festival Out of Home a projekt Život na nečisto.

Ljuba Krbová provedla děti z dětských domovů zákulisím Ulice [Volejte Novu - Nova.cz]

21.5.2011

Děti z Dlažkovic navštívili zákulisí natáčení seriálu Ulice. Provedla je Ljuba Krbová.

2 1   starší >>
 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz