echo

Ohlasy z DD Semily naši návštěvu

7.3.2024

Dobrý den, pane Navrátile.
I přesto, že zpočátku akce děti moc nebavila, nechtěly se do programu zapojovat a hodně se styděly, tak celý den hodnotím velice pozitivně a kladně. Děti se nakonec do všeho zapojily a vyzkoušely vše, co pro ně bylo připraveno. Kluci byli nadšeni z toho, že jim kouzelník prozradil triky při kouzlení a nějaká ta kouzla je i naučil. Holky s tetou se vyřádily při hře na Bonga. Odvážlivci zkusili chůzi na vysokých chůdách a malování na obličej dětičky večer nechtěly ani smýt. Za všechny moc děkujeme, bylo to příjemné zpestření dne.

Vychovatelka Klára


Oba přítomní vychovatelé byli s akcí velice spokojeni. Oba měli stejný poznatek, že pubertální děti byly na začátku akce trochu znudění, což dávaly patřičně najevo, ale nakonec je aktéři dokázali tak vtáhnout a zapojit do dění, že nuda zmizela jak pára nad hrncem. Všichni byli s akcí velice spokojeni, takže když aktéři dětský domov opustili, zůstala po nich velmi příjemná a radostná atmosféra.

Za Vaši práci, a akci věnovanou dětem, ještě jednou velice děkujeme!
Ať se daří!

Ředitelka Viera Hlaváčová

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz