echo

Dračí lodě - dopis z DD Domino Plzeň

24.5.2016

Dobrý den pane Navrátile,
rádi bychom Vám moc poděkovali za možnost účastnit se akce Na dračích lodích k létu, pořádané dne 14.5.2016 v Praze ve Žlutých lázních. Neúčastnili jsme se plavby na Dračích lodích poprvé i přesto jsme měli trošku obavy, protože vždy se účastní nové děti. Také jsme měli trochu obavu, jaké bude počasí, které nám nakonec přálo. Dětem se plavba velmi líbila o to více, že se nám společně s DD Senožaty podařilo vyhrát a získat tak medaile a pohár za první místo. Rovněž se dětem velmi líbily doprovodné akce, pořádané všemi, kteří se na organizaci této akce podíleli.

Zvláště potom akce, které pořádaly Múzy dětem. Hrozně moc se dětem líbila Woodkopfová prkna, na kterých si vyzkoušely stav rovnováhy a i přes počáteční neúspěchy se pomalu propracovaly k dobrým výsledkům. Ještě více je zaujalo bubnování pod Marwanovou rytmickou taktovkou. Některým dětem se podařilo bubnovat i několikrát. Děvčata se spíše věnovala navlékání perliček a malování. Klukům se zase více líbila prkna, žonglování a chůze na chůdách. Samozřejmě, že se všechny děti nejvíce těšily na pádlování na Dračích lodích a jejich nadšení ještě vystupňovalo to, že se jim podařilo v každé jízdě dosáhnout vítězství.

Jsme Vám velmi vděčni za akce, které pro děti pořádáte a na které nás pravidelně zvete, a budeme velmi rádi, pokud se budeme moci i nadále těchto Vámi pořádaných akcí zúčastňovat.

Moc děkujeme a těšíme se na pozvání na další společné akce.


Děti z DD Domino Plzeň a strejda Jirka

Foto z Fotogalerie

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz