echo

Odezvy dračí: Dětské domovy

22.5.2018

DD Sedloňov:
Dobrý den,
jako vždy - je to pro nás Den D.....těšíme se, připravujeme se už od léta, kdy vyjíždíme na týdenní vodácký tábor a naše poznatky a dovednosti se snažíme využít na Dračích lodích. Někdy se nám to povede, někdy ne....ale to je jako v životě. Jenom jedna věc se nám nelíbí - vždy ten náš den D uteče jako voda.
Moc Vám všem děkujeme za krásné zážitky a už teď se těšíme na další setkání.

Přejeme krásné dny

děti a teta Irča z DD Sedloňov


DDŠ Lety:
Jako každý rok, se naše děti ve spolupráci se spolkem Můzy dětem, zúčastnily závodu Dračích lodí ve Žlutých lázních v Praze.

V minulých letech získali dvakrát krásný pohár, za báječné 3. místo a tak letos panovala před odjezdem všeobecná nervozita. Ta opadla hned po příjezdu do Žlutých lázní. Přátelská, veselá a klidná atmosféra nás okamžitě pohltila a děti si celou akci náramně užívaly. Malé jsme nemohli odtrhnout od " dvorku her a dílniček " a naší velcí borci po získání prvního místa plakali dojetím.

Tolik šťastných dětských tvářiček na jednom místě!

Organizátorům, sponzorům, dobrovolníkům a vůbec všem těm báječným lidičkám, kteří umožnili našim dětem tento jedinečný zážitek, patří ten největší obdiv a dík.

Příští rok se těšíme na shledanou.

Děti a zaměstnanci DDŠ Lety


DD "Husita" Dubenec:
Vážení přátelé z nadace Můzy dětem,
moc Vám děkujeme za možnost účasti na akci Dračí lodě, dne 12.5. 2018 v Praze.

Dětem se velmi líbilo jak pádlování, tak i doprovodný program. Určitě se rádi zúčastníme i v příštím roce.

Ještě jednou moc děkujeme.

Za děti z dětského domova Husita v Dubenci,
pozdravuje Igor Grimmich, ředitel


DD Jablonné v Podještědí:
Akce byla pro naše děti nesmírným zážitkem, který si užily od začátku až do konce. Některé ještě nikdy neměly možnost se plavit na lodi, takže premiéru velice prožívaly a byly plné pozitivních pocitů. Celková organizace a starost o naše dětičky byla excelentní. V mezičase si všechny děti užívaly volnočasových aktivit a nejvíce ohlasu měl bodypainting. Zase jsme o krůček k tomu, abychom díky této akci udrželi v našich dětech jak sportovního ducha, tak i smysl pro fairplay. Vůbec se nám z tak příjemné společnosti nechtělo odjíždět. Bude nám ctí, pokud se budeme ještě někdy moci zúčastnit.

Moc děkujeme.


DD Přestavlky:
Dobrý den, pane Navrátile,
dětem se akce velmi líbila, zejména všechny moc nadchla atmosféra této velkolepé soutěže, pestrobarevné oblečení posádky dračích lodí, bubeník atd. Některé děti poprvé držely pádlo v ruce, za což sou nesmírně rády, že si to mohly vyzkoušet. Doprovodné akce, též byly skvělé. Děti se výborně bavily a s chutí se zapojovaly do připravených činností. Celý den si skvěle užily.

Všichni moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Za DD Přestavlky Veselá

Rotary klub

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz