echo

Dračí lodě - dopis z DD Senožaty

24.5.2016

Po roce jsme opět vyrazili na oblíbenou akci v Praze ve Žlutých lázní „Dračí lodě“. Předpověď počasí vypadala špatně, ale nakonec bylo celý den krásné počasí. Jeli jsme ve složení Martin, Jiřka, Péťa, Tadeáš, Jára, Štěpánka, Kristýna a strejda Pepa. Tentokrát se naše posádka spojila s dětským domovem Domino Plzeň. Jako bubeníka jsme dostali herečku Ljubu Krbovou. Při první rozjížďce jsme nemohli uvěřit, že jsme projeli jako první cílovou čárou. Při druhé rozjížďce se podařilo naši bubenici dokonce rozlomit paličku svým rázným bubnováním a výsledek, opět první. Při třetí rozjížďce už bylo jasné, že skončíme na prvním místě, protože jsme měli na druhého v pořadí náskok 10 vteřin, ale i tak jsme chtěli být stoprocentní, tak jsme zabrali a vyhráli i třetí rozjížďku.

Po krátkém odpočinku už následovalo vyhlášení výsledků a měli jsme radost, že jsme se umístili na tom nejvyšším stupínku. Cestou domů jsme se na dálnici za odměnu stavili v McDonaldu na svačinku. Všichni jsme byli unavení, ale veselí a příště se chceme určitě zúčastnit této perfektní akce znovu. Byl to super zážitek a díky moc organizátorům této akce sdružení „Múzy dětem“.

Martin Pilát
DD Senožaty

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz