echo

Odezvy dračí: Zpětná vazba z Vrbna p. Pradědem

29.5.2018

Dobrý den,
také i my děkujeme, že jsme se mohli opět setkat a zaskotačit si v areálu Žlutých lázní. Na akci se vždy každoročně moc těšíme a od jara už s dětmi netrpělivě čekáme na Váš email. I když my Vrbenští to máme asi 400 km, vůbec nám to nevadí.Jsme rádi, že můžeme změřit síly s ostatními a udělat si tak nádherný výlet. Letos nám vyšlo i krásné první místo. Na kontě máme již tři určitě.

Jen bych se chtěla zeptat, navrhnout... Při stupních vítězů (1.-3.), kdy v lodi jsou dvě posádky- vlastně dva domovy. Bohužel jen jeden má pohár. Chápu, jedna loď, jeden pohár. Ale v lodi jsou dva týmy. Při vyhlášení vítězů se všem honí hlavou, jak to bude, kdo si uzme pohár, jak se kdo domluví. A ty zklamané očí dětí, to až bolí u srdce. Každé to dítě si přeje mít pohár na svém domově. My se umísťujeme každý rok a vždy máme pohár buď po domluvě nebo si losujeme. Letos i na mě jakožto dospělého tato situace šíleně dolehla, že bych neměla mít pohár v našem domově. A co potom děti? Viděla jsem ty jejich oči, ten toužebný pohled, až mi jezdil mráz po zádech.

Proto bych se chtěla zeptat, zda-li by se mohla vybírat třeba symbolická částka- startovné 100-200Kč na domov, která by pokryla nákup dalších třech pohárů. Pokud vezmu v úvahu 6 lodí = 12 platících domovů, tak by na poháry určitě finančně bylo. Myslím si, že by i ostatní domovy nebyly proti tomuto kroku.
A pokud by problém byl, jsem ochotna částku za poháry zaplatit sama ze svých peněz. Chci, aby děti, které vyhrají, byly šťastné všechny.-)

Děkuji a přeji krásný sluníčkový den.

Komárková Pavlína
DD Vrbno pod Pradědem


Děkujeme za správnou připomínku.
V jubilejním ročníku dostanou poháry všechny domovy, jejichž děti se ocitnou "na bedně".
Samozřejmě bez startovného.

Karel Navrátil
Múzy dětem

Rotary klubMČ Praha 5

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz