uskutečněné akce

446 - Program a prezentace Múzy dětem v KC Prádelna

20.9.2017

Foto z akce S komunitním centrem Prádelna v Holečkově ulici na Smíchově jsme se chystali navázat spolupráci už od jara. Jsme skoro sousedi, zaměřujeme se na obdobné cílové skupiny, takže partnerství je krok veskrze logický. Spolupráci, která se ještě letos promítne do dalších dvou akcí jsme přišli prezentovat na zápis. Nešlo o zápis do školy, ale do několika oblíbených kurzů, převážně pro seniory. Příjemný multifunkční sálek v prvním patře se před polednem zaplnil jak mávnutím kouzelného proutku a my s kolegyní Zuzkou Velebovou o Múzách i podzimní nabídce hovořili s publikem evidentně zaujatým a vstřícným. Vnímavost přítomných zřejmě posílil i fakt, že jsme zároveň zahráli několik písniček, které představení Múz i pozvání na kabaret 26. října a vánoční pořad 14. prosince /na obě akce zveme i děti z DD/ názorně ilustrovaly.
Význam dění podtrhla přítomnost místostarosty Prahy 5 a ředitelky komunitních center. Celá akce proběhla v duchu, který vzbudil naše radostné očekávání pro další spolupráci s PRÁDELNOU.

Karel Navrátil

KC Prádelna
Fotografie

Vlastní stránky

 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz