uskutečněné akce

346 - Říjnový kurz Život nanečisto 2012 - téma: Domácnost

19.-21.10.2012

"Já už jdu du du,
už mám všechno hotový,
vždyť už jdu du du,
snažím se být dochvilný,
pouze jen posnídám
a už letím kluci k vám
počkejte chviličku
ještě kávy skleničku..."

Svolávačka, která nám všem ještě dlouho bude znít v hlavách. :) Kurz začal slunečně...všichni dorazili na místo včas a první jídlo zmizelo téměř bezezbytku. Hned zpočátku se skupina rozdělila na dvě silné party - totiž na ty, kteří se s námi viděli o měsíc dříve a tudíž nebyli žádný nováčky, a na ty, kteří Mařanův mlýn a celý tým viděli poprvé. Po úvodních seznamovacích hříčkách a shlédnutí reklamy na Život nanečisto, jsme se přesunuli do stodoly, kde osud opět dal něco málo do vínku všem, kteří neměli, kde hlavu složit. Po ubytování všech s následném probrání všeho, co se odehrálo, nás čekala louka a vícenozí tvorové, kteří chtěli zachránit před zimou. Podařilo se jich zachránit několik set!!! Po večeři nově vzniklé tvůrčí týmy vytvořily zbrusu nové reklamní spoty na zbrusu nové výrobky. Ale to už byla noc a čas na vzájemné odměnění se a tolik potřebný spánek.

Sobotní ráno pro některé stane se...plavbou mléčným oparem. :) Nažhavit mozek, hurá na snídani a do programu. Čtyř a pětičlenné rodinky nakoupily mnoho surovin a nádob a jaly se ukázat své kulinářské umění......MŇAM!!!
Povídání o tom, jak to kdo teď má "doma" a už je tu velké soutěžní klání, kde se prověří nejen síla svalů, ale i bystrost a důvtip. Večerní divadlo a následná výtvarná díla a šupky do hajan.

Neděle uplula stejně jak připlula a už už všichni nasedají do aut a míří zpět do reality. :)

Bylo nám moc milo s Vámi a těšíme se na příště!!! Snad se sejdeme všichni a užijeme si tak výjimečné atmosféry, která se neobjevuje na každém kurzu.

za celý tým Marie

Holky a kluci z DD Mašťov, Žatec, Klokánek Štěrboholy, Potštejn, Humpolec a Racek Benešov
Vychovatelka: Mariana

Členové týmu:
SES – Jakub, Petra, Evžen
PšL - Jana alias Pupík
MVd – Mašulka, Henos, Sam
Múzy – Marie, Ivoš
kuchař – Renda

Vlastní stránky

Seznam všech akcí ŽNN:

 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz