uskutečněné akce

177 - Život nanečisto 2008 - kurz II/08

15. - 17.2.2008

Poprvé v historii jsme měli tu možnost shledat na Mařanově mlýně známé tváře z minulých setkání. Zima postupně ustupuje, tak jsme měli tu možnost prožít jak suché tak mokré chvíle. Ale to bych předbíhala.

Na rozdíl od lednového kurzu, byl tento premiérou a musím říct, že strhující. J A že to byla zkouška se vším všudy ví každý, kdo se zúčastnil. Stejně to nevydržím Vám to neříct.

Po příjezdu a seznamovačkách jsme shlédli úvodní scénku, z které jasně vyšla témata tří kurzů Života nanečisto. První téma je domácnost. Poté se všichni ubytovali (někteří snadno a rychle, někteří pomalu a zběsile), vyměnili zkušenosti a hurá za sportem. Ani název hry neprozradím, neb jsem si jista, že se hra bude pro převeliký úspěch opakovat a ošidili byste se o nevšední zážitek.

Aby se hemisféry opět dostaly do rovnováhy (ne, že by hra nebyla trošku na paliciJ), došlo na lámání si hlav v tvůrčích týmech. Výsledek práce jednotlivých týmu jsme měli možnost během víkendu ještě shlédnout.

Dobrou…

A raz, dva, raz dva, nahoru, dolu, doprava, doleva…. Dobré ráno, ranní pohyb nejlepší přítel člověka…..to zrovna, brrrrrrrrr….no, ale byla to legrace. O tom že se dá cvičit smíchem se přesvědčil každý, kdo vstal o pět minut dřiv.

Po snídani se cosi tajného odehrávalo za oponou a pak už na nás vyběhly skupinky jak do hypermarketu…. Ahá?!? Vypadl proud. Zkouška nervů nejednoho z týmu. Nakonec vše dobře dopadlo, nezůstali jsme o chlebu a vodě.

Vše jsme pak zhodnotili, nadhodnotili a podhodnotili… proběhli se na čerstvém vzduchu… najedli se… a hurá do divadla. Jojo, holky daly našim přecpaným žaludkům zabrat.

A co se odehrávalo v neděli? To už nechám zas na příští komentář. Nemůžu Vám přeci vyzradit hned všechno, nebo ano?

Tak ahóóóóóóój!

Marie Žabotlačková

Děti z DD Sazená, Budkov, Liptál, Brno, Česká Kamenice a Semily
Vychovatelky z DD Uherský Ostroh

Členové týmu:
SES – Ondra, Katka, Evžen
PŠL – Áda, Farda, Ričí
MVd – Henos, Mašulka, Svan
Múzy – Maruška, Ivoš
Kuchař – Renda
Pomocník - Bára

Nadace Terezy MaxovéČSOB

Vlastní stránky

Seznam všech akcí ŽNN:

 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz